555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesukapslid ARIEL Color 14tk


€5.65
€4.19
€0.30/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-09-28 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Prantsusmaa
Kaubamärk:
Ariel
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Erakordne puhastusvõime ühes väikeses kapslis. Kolm ühes pesukapslil ariel color on ainulaadne mitme kambriga süsteem, mis hoiab koostisained stabiilse ja eraldatuna, kuni need pesuni jõuavad ja omandavad ülikontsentreeritud puhastusvõime. Arieli pesukapsli uuenduslik kile lahustub kokkupuutel veega täielikult, vabastades võimsad vahendid, mis eemaldavad erilaadseid plekke täpselt õiges koguses pesuainega. Lisavärskuse ja -pehmuse saavutamiseks kasutage koos lenori pesuloputusvahendi ja lõhnagraanulitega unstoppables. Arieli kolm ühes pesukapsel teeb rõivad puhtaks ja hästilõhnavaks. Kui tahate, et rõivaste värvid säraksid, võtke arieli pesupesemisvahend color. Hoiatus. Toode võib olla kahjulik ja põhjustada raskeid vigastusi. Hoidke arieli kapslid lastele kättesaamatus kohas.
Koostisosad
>30% anionic surfactants, 5-15% soap, <5% non-ionic surfactants, phosphonates, enzymes, optical brighteners, perfumes, alpha-isomethyl ionone, citronellol, coumarin, linalool
Tootja kontaktid
Procter & Gamble
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.