555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Nõudepes.kaps. FAIRY Platinum Lemon 70tk


€21.99
€12.99
€0.19/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-09-28 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Belgia
Kaubamärk:
Fairy
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Fairy Platinum All in One nõudepesumasina kapslitel on esimesel korral puhastamise toime ning nende koostis saab hakkama ka kõige keerulisemate ülesannetega, pannes sinu nõud puhtusest särama. Fairy Platinumi puhastusjõud annab sulle enesekindluse teha söögiks ükskõik mida soovid, sest tead, et need suudavad puhastada isegi rasva filtrist, muutes nõud ning nõudepesumasina säravpuhtaks.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Kanda kaitseprille. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
KASUTUSJUHEND
1 kapsel = 1 masinatäis. Aseta kapsel pesuvahendi sahtlisse ning sulge see koheselt. Käsitle ainult kuivade kätega. Ära eemalda kapsli ümbrist ega torka seda. Sulge pakend peale iga kasutuskorda.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.