555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Geel FINISH All-in-1 Max 1000ml


€15.49
€7.99
€7.99/l
Kampaania kehtib kuni 2020-08-17 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
Finish
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Uue Finish All in 1 Max Shine & Protect kontsentreeritud geeli kiiresti lahustuv koostis annab hämmastava sära ja puhtuse, mida eeldate – isegi lühiprogrammidel. Sellele on lisatud kaitse klaasikorrosiooni eest, nii et teie klaasid säilitavad sära kauem ja on kaitstud pesu pesu järel*. 50 pesukorraks. Kiiresti lahustuv geel. Soovitatud tunnustatud nõudepesumasinatootjate poolt.
LISAINFO
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
<5% polükarboksülaadid, < 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, < 5%fosfonaadid, ensüümid (subtilisiin, amülaas), lõhnaained.
KASUTUSJUHEND
Avage pudel ja valage geel nõudepesumasina sahtlisse. Sulgege sahtel ja valige pesuprogramm. Soovitatav annustamine: kergelt määrdunud nõud: 20 ml; tavaliselt määrdunud nõud: 25 ml; väga määrdunud nõud: 30 ml.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser Austria GmbH, 2831 Warth 15
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.